BioThane® obojky, vodítka a komponenty

Úvod BioThane®

Naše obojky, vodítka i doplňky jsou vyrobeny pouze z originálního BioThane® materiálu z USA, který byl patentován. Původ patentovaného BioThane® materiálu rádi na požádání doložíme.

Co je BioThane®?

BioThane je obchodní název pro povlakované popruhy, které vyrábí společností BioThane Coated Webbing Corp v USA. Jedná se o popruh s TPU nebo PVC povlakem. Takto upravený povakovaný popruh je proti klasickému popruhu výrazně odolnější, omyvatelný, čistitelný a nenasáká vodou. Materiál je patentován a je určen pro extrémné zatížení

Vlastnosti BioThane®

  • Nevytahuje se, zatížení v tahu až 690 kg v tahu dle šířky popruhy (přesné pevnosti v tahu najdete v sekci Pevnost v tahu BioThane® a komponent).

  • Odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám, UV záření, plísním a bakteriím.

  • Neodírá se.

  • Má stálé vlastnosti při vysokých či naopak nízkých teplotách.

  • Výtečně přiléhá a sedí.

  • Je velice dobře akceptován zvířaty, nejsou známy alergické reakce.

  • Bezúdržbový provoz - stačí omýt vodou.

Proč koupit BioThane® obojky a vodítka u nás?

Obojky, vodítka a doplňky vyrábíme z originálního a patentovaného BioThane®, jehož původ a originalitu můžeme doložit.

Jsme výrobci a výrobou obojků a vodítek pro vás a vaše psí kamarády žijeme a proto jakýkoliv obojek nebo vodítko můžeme upravit podle vašich představ na míru. Pro výrobu používáme ty nejkvalitnější komponenty a na výběr máme z několika druhů kování. Ke spojům u našich výrobků používáme uzavřené nýty, takže se v nýtech nedrží voda ani nečistoty.

V případě reklamace nebo výměny vše řešíme obratem, nikdy nenecháme zákazníky čekat a to z toho důvodu, že obojky a vodítka nikam nezasíláme a veškeré opravy nebo úpravy zajišťujeme my, nemusíte se proto bát, že budete 30 dnů bez vašeho oblíbeného vodítka nebo obojku.

Jaké druhy BioThane nabízíme?

BioThane® Beta

BioThane® Beta má matný povrch, podobný kůži, je velmi oblíbený a příjemný na dotek. Je měkčí a poddajnější než BioThane® Gold® (lesklý typ, nyní v doprodeji)

BioThane® Beta obojky, vodítka i doplňky lze potisknout. Nabízíme výrobky z materiálu 9 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm a 38 mm širokého.

BioThane® Beta s reflexním pruhem

Vlastnosti tohoto typu jsou totožné s předchozíme, ale navíc je tento typ materiálu BioThane® opatřen reflexním pruhem, který odráží světlo (bezpečnostní prvek).

BioThane® Beta s reflexním pruhem lze potisknout a nabízíme jej v šířkách 19 a 25 mm.

BioThane® Gold Glow svítící

BioThane® Gold má lesklý povrch, opatřen 3M® páskem, který ve tmě svítí. Svícení obstarává příměs na bázi fosforu, která vyzařuje světlo pohlcené během dne nebo nasvícením. Tento typ materiálu nelze potisknot. 

Nabízíme výrobky z materiálu 19 a 25 mm širokého.

BioThane® Gold - DOPRODEJ

BioThane® Gold má lesklý povrch, je méně poddajný než typ Beta a nabízíme obojky, vodítka a doplňky v šířce 19 a 25 mm. V tuto chvíli tento typ doprodáváme, netiskneme na něj a již nebude dále k dispozici.

BioThane® Gold s reflexním pruhem - DOPRODEJ

BioThane® Gold má lesklý povrch, je méně poddajný než typ Beta. Je opatřen reflexním pruhem, který odráží světlo (bezpečnostní prvek). V tuto chvíli tento typ doprodáváme a již nebude dále k dispozici, ale lze jej potisknout. Nabízíme výrobky z materiálu 25 mm širokého.

 

Potisk je možný na všechny BioThane® výrobky kromě svítících BioThane® Gold Glow a Gold v doprodeji, dále potisk nedoporučujeme na obojky se cvak sponou (např. rozlišovací obojky), více informací najede v kategorii Potisk obojků.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat:

Email dogs4u info@dogs4u.cz

facebook dogs4u staňte se naším fanouškem!

Dogs4u instagram jsme i na instagramu 

 

Copyright 2013 - 2022 © BioThane obojky a vodítka se jménem od českého výrobce